niedziela, 22 listopada 2009

W prasie

Korzystając z chwili wolnego udało mi się zeskanować najświeższe numery czasopism branżowych: Florum i Bukietów, w których znalazły się fotki naszych prac egzaminacyjnych oraz relacja fotograficzna z zeszłorocznej wystawy Christmas Floral 2008.
Oto fragmenty z moimi pracami:D


sobota, 14 listopada 2009

Kwiaty na ślub Ewelinki

Miałam dzisiaj przyjemność popracować nad oprawą kwiatową ślubu Ewelinki. Bukiet ślubny w kształcie kropli wykonany został w różowo-białej kolorystyce, która idealnie pasowała zarówno do Panny młodej jak i reszty dekoracji kwiatowej z tego wyjątkowego dnia:)

Bukiet Panny młodej i druhny

Przypinki Pana młodego i światka

Dekoracja samochodu


Dla Państwa młodych wykonałam również dekorację kościółka w Niedżwicy...zdjęcia poniżej:)

Ślubna dekoracja kościoła

Dekoracja kościoła w Niedżwicy Dużej wykonana w kolorystyce analogicznej do kolorystyki wiązanki ślubnej panny młodej.

Pokrowce na krzesła- do wypożyczenia

Stroiki świąteczne

A u mnie w pracowni powolutku powolutku, malutkimi kroczkami wkradają się już święta a wszystko to za sprawą upominków i paru stroików wykonanych na prośbę kilku stałych klientek...

Kwiaty dla firmy - kwiatowe dekoracje

Miałam ostatnio przyjemność współpracować z Urzędem Wojewódzkim w Lublinie. Zlecenie obejmowało kompozycję roślinną do urzędu, wieńce prezydenckie i wieńce tradycyjne, które miały zostać złożone na Placu Litewskim w Lublinie z okazji święta niepodległości. Całość wykonana oczywiście w barwach narodowych...Kwiaty doniczkowe Lublin

No i w końcu znalazłam chwilkę czasu żeby nadrobić zaległości wrzucam więc parę fotek kwiatków doniczkowych w troszeczkę odmienionej wersji:)


niedziela, 8 listopada 2009

kwiaty Lublin - www.zieloneklimaty.com

W końcu udało mi się znaleźć wystarczająco dużo czasu żeby uruchomić oficjalną stronę pracowni- www.zieloneklimaty.com można tam już poczytać troszeczkę o pracowni, o kwiatach i paru innych sprawach:)


niedziela, 1 listopada 2009

Dekoracje Wszystkich Świętych

Prosto z wizyty u najbliższych...dekoracja pomnika wykonana dla dziadzia

Dekoracje Wszystkich Świętych

"Stoją na skraju polnych dróg i nowoczesnych autostrad, na placach naszych miast. Spoglądamy na nie w naszych domach, górują nad grobami naszych zmarłych, smaga je wiatr i opromienia słońce na szczytach gór. Nie są tylko znakiem śmierci i zagłady, są uwieńczeniem autentycznie przebytej drogi."

(Aldona Żmiejko)

Krzyż jako symbol miłości, cierpienia, zwycięstwa oraz chrześcijaństwa rozpoznawany jest na całym świecie, a oto i kilka przykładów wykorzystania tej symboliki w ramach florystyki żałobnej i ofiarnej.