sobota, 24 kwietnia 2010

Bukiety ślubne Gosi

Gosia wybrała dla siebie prosty bukiecik kulkę z pajęczyną z drucików i kryształków nawiązującą do biżuterii i kryształowego haftu na sukni...

...prosty bukiecik dla świadkowej

i jeszcze prostsze ale przez to wyjątkowo eleganckie przypinki i kwiatuszki we włosy

Dostałam już parę zdjęć od Gosi z tego wyjątkowego dnia, za co ślicznie dziękuję i od razu wrzucam do obejrzenia:)
Małgosia oprócz bukietów ślubnych zamówiła u mnie również biżuterię, którą doskonale widać na poniższych fotkach

Ślub p.Dorotki

Pani Dorota wybrała dla siebie prosty bukiecik z różowej róży, frezji i jaśminowca, który niestety nie zechciał mi ładnie rozkwitnąć, ale za to jeszcze długo będzie cieszył oko i nos;)


Biało-zielony mieszany bukiecik dla druhny.

Proste i delikatne przypinki Pana Młodego i Świadka.


Miejsce przyjęcia weselnego zachowano w przewodnich kolorach: białym i różowym. Typowo ślubnego charakteru nadały mu tkaniny podwieszane przy wyjściu na taras oraz przy belkowaniu pod sufitem.
W kompozycjach kwiatowych króluje gipsówka, storczyk, tulipan, eustoma oraz bluszcz. Rangę całej dekoracji podnoszą 2 duże kompozycje kwiatowe za Państwem Młodym a rozweselają wianuszki ratanowe z margaretkami.

Ostatnia droga...

Dziś odbyły się ostatnie pogrzeby ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Miałam przy tej smutnej okazji wykonać dekorację na trumnę posła Edwarda Wojtasa oraz wieńce od najbliższych i władz. Niestety przez ogrom pracy nie uwieczniłam ich na zdjęciach stąd też:
fot. 1 i 2 - Jacek Babicz (www.kurierlubelski.pl)

fot. 3 - Piotr Michalski / AGENCJA GAZETA

fot. 4 - Tomasz Koryszko/MMLublin

fot. 5 - Tomek Koryszko (MoDO)

niedziela, 11 kwietnia 2010

[*]

Pracowałam sobie w najlepsze pełna radości i pozytywnych emocji nad bukietami ślubnymi dla mojej wczorajszej Panny Młodej, gdy w radiu usłyszałam wiadomości...pierwsza myśl- głupie żarty. Następnie wielkie niedowierzanie i szok

Zapraszam wszystkich do wpisywania się w księgi kondolencyjne m.in. w Urzędzie Wojewódzkim przy ul.Spokojnej w godzinach 9.00-19.00 do poniedziałku 12.IV.2010r.
Dla uczczenia pamięci ofiar tragicznego wypadku...


Kwiaty do ślubu Bernadetki