niedziela, 9 maja 2010

Ula :)

No i na koniec tych 2 pracowitych dni chciałam Państwu przedstawić Ulę- wyjątkowo zdolną i pracowitą istotę, która dzielnie i na zwiększonych obrotach pomagała mi w realizacji powyższych zamówień...

3 komentarze:

 1. Czyżby to była ta ekipa wyspecjalizowanych specjalistów,którą opisuje pani na portalach?!Cytat"Pracownię Zielone Klimaty tworzy zespół wykwalifikowanych florystów, architektów krajobrazu i dekoratorów wnętrz."
  Gratuluję wyobraźni ,życzę powodzenia..

  OdpowiedzUsuń
 2. Ula jest jednym z nich, z wykształcenia mgr inż. architekt krajobrazu, dekorator wnętrz, ma również podstawowe szkolenia z zakresu florystyki odbyte m.in. w Czechach a co najważniejsze niesamowity talent, wytrwałość i przyjemność z pracy z kwiatami czego nie jednemu floryście brakuje.
  Poza panią Ulą współpracujemy również z panem Jerzym (architektem wnętrz) i kilkoma innymi osobami z zakresu pielęgnacji terenów zielonych.
  Nie wiem jak Pani, ale moim zdaniem jest to wykwalifikowany zespół:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przedstawiała Pani projektu architektury krajobrazu,tylko kompozycje florystyczne a kurs na stopniu podstawowym z całym szacunkiem nie jest żadną kwalifikacją.Pozdrawiam Panią Ulę!

  OdpowiedzUsuń