piątek, 29 kwietnia 2011

Wianuszki komunijne - Lublin

Zbliża się maj a wraz z nim Pierwsza Komunia Święta- jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego katolika. W eucharystii Pierwsza Komunia Święta jest sakramentem, symbolicznie przyjmującym młodego człowieka do grona tych, którzy bezpośrednio obcują z Bogiem. Dlatego stanowi święto dla całej rodziny. Przygotowując się do tego szczególnego wydarzenia pamiętajmy, że Pierwsza Komunia Święta jest przede wszystkim świętem naszego dziecka i wbrew pozorom to ono jest najważniejsze.

Wiemy że wybór wianuszków, przypinek i dekoracji komunijnych może być równie trudny jak wybór bukietów i dekoracji ślubnych dlatego też już teraz zapraszamy do naszej pracowni gdzie od dziś, praktycznie codziennie można obejrzeć i wybrać wianuszki i opaski komunijne, stroiki we włosy, wsuwki, spinki, przypinki itp. zarówno z żywych kwiatów jak i niepowtarzalne ręcznie robione ozdoby z organzy, kryształków swarovskiego, pereł szklanych i naturalnych oraz wielu innych elementów dekoracyjnych.

W miarę możliwości będziemy również wzbogacać naszą galerię i dokumentację fotograficzną zarówno na blogu jak i stronie pracowni- www.zieloneklimaty.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz