poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Dekoracja sali w słoneczniki

Dekoracja sali weselnej- Tawerna Graf-Marina w Lublinie wykonana wraz z Madzią z HG-Studio
Tematem przewodnim są tu słoneczniki i zielone jabłka. Na cele przyjęcia weselnego drewniana tawerna nad Zalewem Zemborzyckim przybrała zupełnie inne oblicze. Rozjaśniły ją tkaniny, liczne świece, świeczniki, kurtyna świetlna podkreślająca miejsce państwa młodych oraz ok 100 słoneczników zarówno w środku tawerny, jak i na zewnątrz. A że diabeł tkwi w szczegółach to dopiero zestawienie wszystkich elementów m.in. zielonych świeczników w kształcie kwiatów, ozdobnej organzy, wiklinowych donic i kul, wierzbowych serc, czy wykonanych przez Magdę winietek, składanych serwetek itp dało nam ten pełny i dopracowany efekt.
Dekoracja auta- słoneczniki

3 komentarze:

 1. Fajny klimacik. Chciałabym kiedyś zrobić oprawę, gdzie głównym łącznikiem wszelkich dekoracji będzie właśnie zielone jabłuszko :)

  Przy okazji - zapraszam do siebie - jeśli tylko sobie tego życzysz - po odbiór wyróżnienia :)

  http://prezentowisko.blogspot.com/2011/08/dziekuje-wyroznienia-sa.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello!
  Nice decor! Z kwiatkiem, świetny efekt! Samochód jest ładnie urządzone. I również miłości serc, ponieważ jest poważnie napięte.
  Pozdrawiam, do następnego razu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie i tak masz w nosie, bo wiesz, że dobra robota zrobiona, ale piszę... Bo ...podoba mi się! Skromnie,ale z rozmachem. Słoneczniki są filuterne, niby nic, a oczka ciągną,,,

  OdpowiedzUsuń