poniedziałek, 23 maja 2011

Ślub Asi i Ernesta- bukiety ślubne, dekoracja kościoła, auta i sali weselnej

Na zakończenie tych kilku pracowitych dni...ślub mojej siostrzyczki:)
Tym razem również nic się nie zmieniło i dalej twierdzę że łatwiej pracuje się dla przypadkowych klientów niż dla rodziny. Asia do ostatniej chwili zmieniała koncepcje, nigdy nie miała czasu na ustalenie szczegółów i jedyne z czym się jasno określiła na tydzień przed ślubem to kolorystyka bukietu ślubnego i ilość wazonów na salę weselną:)A wyjazdy na giełdę kwiatową zajmowały 2, 3x tyle czasu co normalnie:)
Nie zmienia to faktu że przy tym ślubie pracowało mi się bardzo przyjemnie, bo w końcu co może być lepszego od siedzenia z rodzeństwem w kwiaciarni do późna w nocy i próbowaniem potraw weselnych;)

Przedstawiam więc Wam moją siostrzyczkę Asię i jej męża Ernesta...

Kolorystyka bukietu określona, kształt też...niestety i tym razem nie pozwolono mi puścić wodze fantazji i pobawić się z bukietem, ale z efektu końcowego i tak jestem zadowolona a panna młoda jeszcze bardziej;)

Bukiecik druhny utrwalony na zdjęciu dopiero po złożeniu go pod ołtarzem Matki Boskiej

Obie dziewczyny...Asia i jej druhna Ewelina dostały kwiatki we włosy wykonane na drucianej plecionce.

Pan młody i drużba- przypinki wykonane na drucianej podstawie.

Dekoracja auta, jak to bywa w przypadku rodziny...do końca nie ustalona prowizorka;) miało być prosto i elegancko

Kosze kwiatowe dla rodziców

Bukiety dla babć

Ślubna dekoracja kościoła św.Rodziny w Lublinie zdominowana przez ratanowe serca i mieczyki.

Dekoracja sali ze względu na dominację pomarańczowego koloru w wystroju wnętrza domu weselnego "Paradis" została utrzymana w bieli, kremie i zieleni, co umożliwiło przygaszenie ognistych barw.
Pustą ściankę za młodą parą przyozdobiła kurtyna świetlna, stół kwiatowa kompozycja ze świecami, a stoły gości- wazony z pływającymi świeczkami i storczykami.

Wejście do domu weselnego oraz korytarze, schody, łazienki i sala taneczna udekorowane zostały kompozycjami z mieczyków, lilii i ratanu w postaci płotków i serc identycznych jak te w kościele.

Tort weselny po raz kolejny zamawiany jak najprostszy i obowiązkowo w niezawodnych już smakach zwieńczyła figurka państwa młodych z motocyklem wykonana w prezencie na tydzień przed ślubem i kwiaty storczyka.

2 komentarze:

 1. Gdzie można dostać takie piękne figurki na tort? :) Pozdrawiam
  http://szafomania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo szukałam pomysłu na prezent na wieczór panieński Asi i po jakimś czasie znalazłam...figurki zrobiłam w prezencie dla siostry:) Były robione konkretnie dla tej pary młodej i miały ich przypominać...podobno nawet mi się to udało:)
   Widziałam też podobne personalizowane figurki na różnych angielskich stronach ale ich ceny były kosmiczne...

   Usuń