sobota, 14 kwietnia 2012

Romantycznie- dekoracja weselna- restauracja hotelu Huzar, Lublin

Miało być spokojne, bezstresowo, dzień jak zwykły dzień w pracy...jeden z niewielu weekendów bez wesel a tu taka niespodzianka:)
Z przypływu energii i pomysłów powstał romantyczny tulipanowy bukiecik...


...a z potrzeby poprawienia humoru państwu młodym taka oto dekoracja.
Po wielu nieprzewidzianych niespodziankach, które przydarzyły się młodym m.in. pożar w DW, w którym miało odbyć się wesele i przeniesienie imprezy w inne miejsce zorganizowane w rekordowo krótkim czasie- 1 dnia!!! kilku z gości wpadło na pomysł niespodzianki dla młodych i udekorowanie nowej sali weselnej. Pomysł zrodził się ok.14 kiedy to odebrałam telefon od koleżanki z prośbą o pomoc.
Szybka akcja zbierania w kwiaciarni wszystkiego co akurat wpadło do głowy i w oczy i do dzieła:)
Kolejnym wyzwaniem okazało się poszukiwanie chlebka dla młodych w którym uczestniczyły 3 osoby buszujące po działających jeszcze sklepach spożywczych i jego szybkie dekorowanie tak, aby wyglądał na ślubny:D
Mam nadzieję że młodym podobał się efekt naszych prac i ta mała niespodzianka. Po minach pracowników i restauratorki widzieliśmy że byli zachwyceni efektem końcowym i tempem powstawania dekoracji:)

2 komentarze:

  1. Państwo Młodzi są zachwyceni i nie wiedzą jak dziękować! Dekoracja była fantastyczna. Goście weselni mówili, że sala była udekorowana tak, jakby wesele w tym miejscu było planowane od miesięcy. Dekoracja, która jest na zdjęciach powstała w mniej niż 3 godziny. Gratulacje i ogromne podziękowania!
    Marta i Wojtek

    OdpowiedzUsuń
  2. Podziękowania głównie dla pewnych gości, którzy wpadli na ten pomysł:) A dla Was wszystkiego najlepszego, niech teraz już życie sypie Wam tylko płatki pod nogi zamiast przeszkód i jak najwięcej uśmiechu, miłości i radości ze wspólnie spędzonych chwil:)

    OdpowiedzUsuń